Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | GCB119DHAT |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Sullins Connector Solutions |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Λήξη | Solder, Staggered |
| Σειρά | - |
| ΔΙΑΒΑΣΤΕ | Dual |
| Πίσσα | 0.050" (1.27mm) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 125°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά | 119 |
| Αριθμός θέσεων | 238 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole, Right Angle |
| Υλικό - Μόνωση | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Γένος | Female |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Επικοινωνία Τύπος | Hairpin Bellows |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | 30.0µin (0.76µm) |
| Επικοινωνία Finish | Gold |
| Χρώμα | Black |
| Τύπος κάρτας | Non Specified - Dual Edge |
| Πάχος κάρτας | 0.062" (1.57mm) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | GCB119 |




CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
GCB119DHATSullins Connector Solutions |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|