Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | ECC60DREI |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Sullins Connector Solutions |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 10+ | $12.8477 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Λήξη | Solder Eyelet(s) |
| Σειρά | - |
| ΔΙΑΒΑΣΤΕ | Dual |
| Πίσσα | 0.100' (2.54mm) |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 125°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά | 60 |
| Αριθμός θέσεων | 120 |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount |
| Υλικό - Μόνωση | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Γένος | Female |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Επικοινωνία Τύπος | Full Bellows |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | 30.0µin (0.76µm) |
| Επικοινωνία Finish | Gold |
| Χρώμα | Blue |
| Τύπος κάρτας | Non Specified - Dual Edge |
| Πάχος κάρτας | 0.062' (1.57mm) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ECC60 |




CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
ECC60DREISullins Connector Solutions |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|