Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | ECC04MMVD-S189 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Sullins Connector Solutions |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 10+ | $3.6391 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Λήξη | Solder |
| Σειρά | - |
| ΔΙΑΒΑΣΤΕ | Dual |
| Πίσσα | 0.100' (2.54mm) |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 125°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά | 4 |
| Αριθμός θέσεων | 8 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole, Right Angle |
| Υλικό - Μόνωση | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Γένος | Male |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Επικοινωνία Τύπος | - |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | 30.0µin (0.76µm) |
| Επικοινωνία Finish | Gold |
| Χρώμα | - |
| Τύπος κάρτας | Fits Female Edgecards |
| Πάχος κάρτας | 0.062' (1.57mm) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ECC04 |




CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
ECC04MMVD-S189Sullins Connector Solutions |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|