Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | ABC50DTKN |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Sullins Connector Solutions |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 10+ | $20.0031 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Λήξη | Solder |
| Σειρά | - |
| ΔΙΑΒΑΣΤΕ | Dual |
| Πίσσα | 0.100" (2.54mm) |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 150°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά | 50 |
| Αριθμός θέσεων | 100 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Υλικό - Μόνωση | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Γένος | Female |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Επικοινωνία Τύπος | Loop Bellows |
| Επικοινωνία Υλικό | Beryllium Copper |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | 10.0µin (0.25µm) |
| Επικοινωνία Finish | Gold |
| Χρώμα | - |
| Τύπος κάρτας | Non Specified - Dual Edge |
| Πάχος κάρτας | 0.062" (1.57mm) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ABC50 |




CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
ABC50DTKNSullins Connector Solutions |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|