Stackpole Electronics Inc RNCF2512DKE348K
Αριθμός εξαρτήματος: RNCF2512DKE348K
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Μέρος της περιγραφής: RES 348K OHM 0.5% 1/2W 2512
Φύλλα δεδομένων:
1.RNCF2512DKE348K.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
RNCF Series Datasheet.pdf
Περιβαλλοντικές πληροφορίες
California Prop 65.pdf Stackpole REACH.pdf Stackpole RoHS Series List.pdf
Κατάσταση RoHs:
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Ανοχή ±0.5%
    Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
    Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
    Σειρά RNCF
    Λειτουργία του πίνακα 348 kOhms
    Ακροαματικότητα AEC-Q200
    Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
    Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric)
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
    Αριθμός Απολύσεις 2
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)