Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | RNCF2512DKE348K |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | RES 348K OHM 0.5% 1/2W 2512 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.152 |
| 200+ | $0.0588 |
| 500+ | $0.0567 |
| 1000+ | $0.0558 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ανοχή | ±0.5% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | ±25ppm/°C |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 2512 |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| Σειρά | RNCF |
| Λειτουργία του πίνακα | 348 kOhms |
| Ακροαματικότητα | AEC-Q200 |
| Ισχύς (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Συσκευασία / υπόθεση | 2512 (6432 Metric) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 155°C |
| Αριθμός Απολύσεις | 2 |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Χαρακτηριστικά | Automotive AEC-Q200 |
| Ποσοστό αποτυχίας | - |
| Σύνθεση | Thin Film |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | RNCF2512D |




RES 33 OHM 0.5% 1W 2512
RES 33.2 OHM 0.5% 1W 2512
RES 34K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 357 OHM 0.5% 3/4W 2512
RES 34 OHM 0.5% 1W 2512
RES 348 OHM 0.5% 3/4W 2512
RES 34.8 OHM 0.5% 1W 2512
RES 33.2K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 340K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 360K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 330K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 332K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 330 OHM 0.5% 3/4W 2512
RES 35.7K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 340 OHM 0.5% 3/4W 2512
RES 35.7 OHM 0.5% 1W 2512
RES 357K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 33K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 34.8K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 332 OHM 0.5% 3/4W 2512
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
RNCF2512DKE348KStackpole Electronics Inc |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|