RNCF0805BKT1K30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Stackpole Electronics Inc RNCF0805BKT1K30
Αριθμός εξαρτήματος: RNCF0805BKT1K30
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Μέρος της περιγραφής: RES 1.3K OHM 0.1% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων:
1.RNCF0805BKT1K30.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
RNCF Series Datasheet.pdf
Αριθμός εξαρτήματος PCN
Global Part Number 9/Aug/2010.pdf
Φύλλο δεδομένων HTML
Resistor Packaging Spec.pdf
Περιβαλλοντικές πληροφορίες
California Prop 65.pdf Stackpole REACH.pdf Stackpole RoHS Series List.pdf
Κατάσταση RoHs:
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Ανοχή ±0.1%
    Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C
    Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Σειρά RNCF
    Λειτουργία του πίνακα 1.3 kOhms
    Ακροαματικότητα AEC-Q200
    Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W
    Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
    Αριθμός Απολύσεις 2
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)