SiTime SIT9005AIE2D-28SI
Αριθμός εξαρτήματος: SIT9005AIE2D-28SI
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Μέρος της περιγραφής: OSC MEMS
Φύλλα δεδομένων:
1.SIT9005AIE2D-28.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
SiT9005.pdf
Κατάσταση RoHs: Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
    Τάσης - Προμήθεια 2.8V
    Τύπος SSXO
    Standard Πακέτο 1
    Spread Spectrum Bandwidth -2.36%, Down Spread
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Σειρά SIT9005
    Ακροαματικότητα -
    προγραμματιζόμενη Τύπος Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
    Κατάσταση εξαρτήματος Active
    Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
    Παραγωγή LVCMOS
    Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
    Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
    Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
    Ύψος 0.030" (0.76mm)
    Λειτουργία Standby
    Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) -
    Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
    Λεπτομερής περιγραφή SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
    Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6.5mA
    Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4.3µA
    Βασικό συντονιστή MEMS
    Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 1MHz ~ 141MHz