Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | SIT3372AI-1E2-28NU77.760000 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | SiTime |
| Μέρος της περιγραφής: | MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $10.3413 |
| 10+ | $9.6932 |
| 50+ | $9.3705 |
| 100+ | $9.0474 |
| 500+ | $8.7243 |
| 1000+ | $8.595 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.8V |
| Τύπος | VCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Σειρά | SiT3372, Elite Platform™ |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Πακέτο | Strip |
| Παραγωγή | LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Λειτουργία | - |
| Σταθερότητα συχνότητας | ±25ppm |
| Συχνότητα | 77.76 MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) | 92mA |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) | - |
| Βασικό συντονιστή | MEMS |
| Απόλυτη εμβέλεια (APR) | ±3170ppm |




MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/01/23
2025/08/11
2025/01/26
2025/01/24
SIT3372AI-1E2-28NU77.760000SiTime |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|