Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | SIT1602BI-12-28N-4.000000 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | SiTime |
| Μέρος της περιγραφής: | MEMS OSC XO 4.0000MHZ H/LV-CMOS |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $1.2992 |
| 10+ | $1.238 |
| 50+ | $1.2094 |
| 100+ | $1.0366 |
| 500+ | $1.0078 |
| 1000+ | $0.8494 |
| 2500+ | $0.8062 |
| 5000+ | $0.7774 |
| 10000+ | $0.7659 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.8V |
| Τύπος | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Σειρά | SiT1602B |
| Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 4-SMD, No Lead |
| Πακέτο | Strip |
| Παραγωγή | HCMOS, LVCMOS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Λειτουργία | - |
| Σταθερότητα συχνότητας | ±25ppm |
| Συχνότητα | 4 MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) | 4.5mA |
| Βασικό συντονιστή | MEMS |
| Απόλυτη εμβέλεια (APR) | - |




MEMS OSC XO 40.0000MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 4
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 4
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 38.0000MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 3
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
SIT1602BI-12-28N-4.000000SiTime |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|