Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | SC4509SKTRT |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Semtech |
| Μέρος της περιγραφής: | IC LED DRV RGLTR PWM SOT23-6 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Προμήθεια (Ελάχιστη) | 2.7V |
| Τάση - Προμήθεια (Max) | 10V |
| Τάσης - Έξοδος | 20V |
| Τύπος | DC DC Regulator |
| τοπολογία | Step-Up (Boost) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SOT-23-6 |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | SOT-23-6 |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εσωτερική Switch (s) | Yes |
| Συχνότητα | 1.2MHz |
| dimming | PWM |
| Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι | 30mA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | SC4509 |
| εφαρμογές | Backlight |
| SC4509SKTRT Λεπτομέρειες PDF [English] | SC4509SKTRT PDF - EN.pdf |




SC451-K-1 Original
IC REG CTRLR BUCK/BUCK-BST 12MLF
SC451 Original
IC LED DRVR RGLTR DIM 30MA 8MLPD
IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP
IC REG BOOST ADJ 700MA 16MLPQ
SEMTECH MLPD-8
SEMTECH SOT23-6
IC REGULATOR BOOST
IC REG BOOST ADJ 1.4A 8MLPD
SEMTECH TSSOP20
IC REG CTRLR BUCK/BCK-BST 12MLPQ
IC REGULATOR BOOST TSOT23
IC REG BOOST ADJ 1.4A 8MLPD
SC4508IMLTR SEMTECH
IC REG CTRLR BUCK 38TSSOP
IC REG BOOST ADJ 1.4A TSOT23-5
SC450ITS SEMTECH
IC REGULATOR BOOST SOT23
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
SC4509SKTRTSemtech Corporation |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|