Samtec Inc. MTSW-124-08-F-D-260
Αριθμός εξαρτήματος: MTSW-124-08-F-D-260
Κατασκευαστής / Μάρκα: Samtec, Inc.
Μέρος της περιγραφής: CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων:
1.MTSW-124-08-F-D.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
MTSW, HMTSW Series Datasheet.pdf
Φύλλο δεδομένων HTML
Κατάσταση RoHs:
Ship From: Hong Kong
Αποκτήστε τις χαμηλότερες τιμές με έρευνα
    Αξιολόγηση τάσης -
    Λήξη Solder
    Στυλ Board to Board or Cable
    Περιβάλλει Unshrouded
    Σειρά Flex Stack, MTSW
    Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
    Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
    Πακέτο Bulk
    Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.530" (13.46mm)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
    Αριθμός σειρών 2
    Αριθμός θέσεων Loaded All
    Αριθμός θέσεων 48
    τοποθέτηση Τύπος Through Hole
    Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
    Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
    Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyester, Glass Filled
    Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm)
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Χρώμα μόνωσης Black
    Προστασία Ingress -
    Χαρακτηριστικά -
    στερέωσης Τύπος Push-Pull
    Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) 3A
    Επικοινωνία Τύπος Male Pin
    Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
    Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
    Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.170" (4.32mm)
    Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.260" (6.60mm)