Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | MMT-135-02-T-DH-K |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Samtec, Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM |
| Φύλλα δεδομένων: | None |
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αξιολόγηση τάσης | - |
| Λήξη | Solder |
| Στυλ | Board to Board or Cable |
| Περιβάλλει | Unshrouded |
| Σειρά | MMT |
| Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Ζευγαρώματα | 0.079" (2.00mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Συνολικό μήκος επικοινωνίας | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 105°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων Loaded | All |
| Αριθμός θέσεων | 70 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount, Right Angle |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights | - |
| Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Ύψος μόνωσης | 0.157" (4.00mm) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Χρώμα μόνωσης | Black |
| Προστασία Ingress | - |
| Χαρακτηριστικά | Pick and Place |
| στερέωσης Τύπος | Push-Pull |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | 3A |
| Επικοινωνία Τύπος | Male Pin |
| Επικοινωνήστε με το σχήμα | Square |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |
| Μήκος επαφής - Δημοσίευση | - |
| Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα | 0.175" (4.45mm) |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post | - |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating | - |
| Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση | Tin |
| Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα | Tin |
| Τύπος υποδοχής | Header |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MMT-135 |
| εφαρμογές | - |




CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
MMT-135-02-T-DH-KSamtec Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|