Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | HTSW-136-17-T-D-LL |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Samtec, Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM |
| Φύλλα δεδομένων: | None |
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αξιολόγηση τάσης | - |
| Λήξη | Kinked Pin, Solder |
| Στυλ | Board to Board or Cable |
| Περιβάλλει | Unshrouded |
| Σειρά | HTSW |
| Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Ζευγαρώματα | 0.100" (2.54mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Συνολικό μήκος επικοινωνίας | 0.830" (21.08mm) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 105°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων Loaded | All |
| Αριθμός θέσεων | 72 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights | - |
| Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Ύψος μόνωσης | 0.100" (2.54mm) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Χρώμα μόνωσης | Natural |
| Προστασία Ingress | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| στερέωσης Τύπος | Push-Pull |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | Varies by Wire Gauge |
| Επικοινωνία Τύπος | Male Pin |
| Επικοινωνήστε με το σχήμα | Square |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |
| Μήκος επαφής - Δημοσίευση | 0.110" (2.79mm) |
| Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα | 0.620" (15.75mm) |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post | - |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating | - |
| Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση | Tin |
| Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα | Tin |
| Τύπος υποδοχής | Header |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | HTSW-136 |
| εφαρμογές | - |




CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
HTSW-136-17-T-D-LLSamtec Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|