Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | ESQ-126-12-T-S |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Samtec, Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN SOCKET 26POS 0.1 TIN PCB |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 8+ | $5.0899 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αξιολόγηση τάσης | 550VAC |
| Λήξη | Solder |
| Στυλ | Board to Board |
| Σειρά | ESQ |
| Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα | - |
| Pitch - Ζευγαρώματα | 0.100" (2.54mm) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 105°C |
| Αριθμός σειρών | 1 |
| Αριθμός θέσεων Loaded | All |
| Αριθμός θέσεων | 26 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights | - |
| Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Ύψος μόνωσης | 0.435" (11.05mm) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Χρώμα μόνωσης | Black |
| Προστασία Ingress | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| στερέωσης Τύπος | Push-Pull |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | 5.7A per Contact |
| Επικοινωνία Τύπος | Forked |
| Επικοινωνήστε με το σχήμα | Square |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |
| Μήκος επαφής - Δημοσίευση | 0.090" (2.29mm) |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post | - |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating | - |
| Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση | Tin |
| Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα | Tin |
| Τύπος υποδοχής | Elevated Socket |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ESQ-126 |
| εφαρμογές | - |




CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 78POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα




2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
ESQ-126-12-T-SSamtec Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|