Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | BCS-145-L-D-PE-085 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Samtec, Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αξιολόγηση τάσης | 475VAC |
| Λήξη | Solder |
| Στυλ | Board to Board |
| Σειρά | Tiger Claw™ BCS |
| Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Ζευγαρώματα | 0.100' (2.54mm) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων Loaded | 89 |
| Αριθμός θέσεων | 90 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights | - |
| Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων | Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled |
| Ύψος μόνωσης | 0.290' (7.37mm) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Χρώμα μόνωσης | Black |
| Προστασία Ingress | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| στερέωσης Τύπος | Push-Pull |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | 4.6A per Contact |
| Επικοινωνία Τύπος | Female Socket |
| Επικοινωνήστε με το σχήμα | Square |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |
| Μήκος επαφής - Δημοσίευση | 0.128' (3.25mm) |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post | - |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating | 10.0µin (0.25µm) |
| Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση | Tin |
| Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα | Gold |
| Τύπος υποδοχής | Receptacle, Pass Through |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | BCS-145 |
| εφαρμογές | - |




CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 90POS 0.1 GOLD PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/01/23
2025/08/11
2025/01/26
2025/01/24
BCS-145-L-D-PE-085Samtec Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|