400LXW100MEFR16X30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Rubycon 400LXW100MEFR16X30
Αριθμός εξαρτήματος: 400LXW100MEFR16X30
Κατασκευαστής / Μάρκα: Rubycon
Μέρος της περιγραφής: CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
1.400LXW100MEFR16.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
LXW Series.pdf
Κατάσταση RoHs:
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Τάση - Ονομαστική 400 V
    Ανοχή ±20%
    Surface Mount Οικόπεδο -
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
    Σειρά LXW
    Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 770 mA @ 120 Hz
    Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.54 A @ 100 kHz
    Ακροαματικότητα -
    Πόλωση Polar
    Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Πακέτο Bulk
    Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
    τοποθέτηση Τύπος Through Hole
    Ισόβια @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
    μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
    ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
    χωρητικότητα 100 µF