Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 3240631 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Phoenix Contact |
| Μέρος της περιγραφής: | WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56' |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | RoHS συμμορφώνεται |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $39.5979 |
| 10+ | $30.3034 |
| 50+ | $27.8791 |
| 100+ | $25.7579 |
| 250+ | $24.5458 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Σύρμα αγωγού Τύπος | Solid (Raceway), 2 Piece |
| Πλάτος | 2.362' (60.00mm) |
| Σειρά | CD |
| Πακέτο | Bulk |
| τοποθέτηση Τύπος | Rivet |
| Υλικό | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Μήκος | 6.56' (2.00m) |
| Ύψος | 3.937' (100.00mm) |
| Χαρακτηριστικά | Separate Snap in Lid (Included) |
| Χρώμα | White |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | CD 60 |




WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
3240631Phoenix Contact |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|