Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | 1942523 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Phoenix Contact |
| Μέρος της περιγραφής: | TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | RoHS συμμορφώνεται |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 50+ | $10.762 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Μήκος λωρίδας καλωδίων | 10mm |
| Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² | 0.2-2.5mm² |
| Wire Gauge ή Περιοχή - AWG | 12-26 AWG |
| Τάσης - UL | 300 V |
| Τάσης - IEC | 630 V |
| Τύπος | Plug, Female Sockets |
| Ροπής - Βίδα | - |
| Στυλ λήξης | Screwless - Push-In Spring |
| Σειρά | COMBICON FKC |
| βίδα Μέγεθος | - |
| Θέσεις σε κάθε επίπεδο | 6 |
| Plug Wire Έναρξη | 180° |
| Πίσσα | 0.200' (5.08mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 6 |
| Αριθμός Επίπεδα | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Free Hanging (In-Line) |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Ύψος μόνωσης | 0.591' (15.00mm) |
| Προστασία Ingress | - |
| Υλικό περιβλήματος | Polyamide (PA), Nylon |
| επικεφαλίδα Προσανατολισμός | - |
| Χαρακτηριστικά | Mating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side) |
| Τρέχουσες - UL | 16 A |
| Τρέχουσες - IEC | 16A |
| Επαφή Μήκος ουράς | - |
| Επικοινωνήστε με τη συμπλήρωση τελειώστε | Tin |
| Επικοινωνία Υλικό | - |
| Χρώμα | Green |




TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM
TERM BLOCK HDR 12POS 3.81MM
TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 3.81MM
CONTACT SCKT PWR 12-14AWG SILVER
TERM BLOCK HDR 13POS 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
TERM BLOCK HDR 11POS 3.81MM
WEATHERTIGHT FEMALE BOOT 16-12 A
SKT ASSY- 3MM
TERM BLOCK HDR 9POS 90DEG 3.81MM
PLUG COMPONENT NOMINAL CURRENT:
TERM BLOCK HDR 14POS 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM
ACCESSORIES
TERM BLOCK HDR 10POS 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM
TERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 3.81MM
TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 3.81MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2024/04/11
2024/12/30
2025/08/13
2025/01/21
1942523Phoenix Contact |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|