Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 1858785 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Phoenix Contact |
| Μέρος της περιγραφής: | TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | RoHS συμμορφώνεται |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $9.6799 |
| 10+ | $7.9171 |
| 50+ | $7.3996 |
| 100+ | $6.8076 |
| 250+ | $6.2897 |
| 500+ | $5.9937 |
| 1000+ | $5.6237 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Μήκος λωρίδας καλωδίων | 7mm |
| Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² | 0.2-2.5mm² |
| Wire Gauge ή Περιοχή - AWG | 12-30 AWG |
| Τάσης - UL | 300 V |
| Τάσης - IEC | 1 kV |
| Τύπος | Plug, Female Sockets |
| Ροπής - Βίδα | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Στυλ λήξης | Screw - Rising Cage Clamp |
| Σειρά | COMBICON GMSTB |
| βίδα Μέγεθος | M3 |
| Θέσεις σε κάθε επίπεδο | 4 |
| Plug Wire Έναρξη | 180° |
| Πίσσα | 0.300" (7.62mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 4 |
| Αριθμός Επίπεδα | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Free Hanging (In-Line) |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Ύψος μόνωσης | 0.591" (15.00mm) |
| Προστασία Ingress | - |
| Υλικό περιβλήματος | Polyamide (PA), Nylon |
| επικεφαλίδα Προσανατολισμός | - |
| Χαρακτηριστικά | Mating Flange |
| Τρέχουσες - UL | 15 A |
| Τρέχουσες - IEC | 12A |
| Επαφή Μήκος ουράς | - |
| Επικοινωνήστε με τη συμπλήρωση τελειώστε | Tin |
| Επικοινωνία Υλικό | - |
| Χρώμα | Green |




TERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
TERMINAL MARKER DEK 5/3,5 MC FWZ
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 7.62MM
TERMINAL MARKER DEK 5/3,5 MC FWZ
26W MQS COVER ASSY BLUE
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 7.62MM
26W MQS HSG RCPT
26W MQS COVER ASSY RED
TERMINAL MARKER DEK 5/3,5 MC FWZ
TERMINAL MARKER DEK 5/3.5 MC
18587626-6 SAGEM
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 7.62MM
CONN RCPT HSG 26POS 2.54MM
26W MQS COVER ASSY YELLOW
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM
TERMINAL MARKER DEK 5/3,5 MC FWZ
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2024/04/11
2024/12/30
2025/08/13
2025/01/21
1858785Phoenix Contact |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|