Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 1753712 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Phoenix Contact |
| Μέρος της περιγραφής: | TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5MM |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $7.424 |
| 10+ | $6.0749 |
| 50+ | $5.6771 |
| 100+ | $5.223 |
| 250+ | $4.8256 |
| 500+ | $4.5985 |
| 1000+ | $4.3147 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Μήκος λωρίδας καλωδίων | - |
| Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² | - |
| Wire Gauge ή Περιοχή - AWG | - |
| Τάσης - UL | 300 V |
| Τάσης - IEC | 400 V |
| Τύπος | Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) |
| Ροπής - Βίδα | - |
| Στυλ λήξης | Solder |
| Σειρά | COMBICON MSTBV |
| βίδα Μέγεθος | - |
| Θέσεις σε κάθε επίπεδο | 16 |
| Plug Wire Έναρξη | - |
| Πίσσα | 0.197' (5.00mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 16 |
| Αριθμός Επίπεδα | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Ύψος μόνωσης | 0.472' (12.00mm) |
| Προστασία Ingress | - |
| Υλικό περιβλήματος | Polyamide (PA), Nylon |
| επικεφαλίδα Προσανατολισμός | Vertical |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Τρέχουσες - UL | 12 A |
| Τρέχουσες - IEC | 12A |
| Επαφή Μήκος ουράς | 0.154' (3.90mm) |
| Επικοινωνήστε με τη συμπλήρωση τελειώστε | Tin |
| Επικοινωνία Υλικό | - |
| Χρώμα | Green |




DESOLDER PUMP WITH TIP 7.5"
CONN HEADER R/A 20POS 5.08MM
TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5MM
TERM BLOCK 7POS 45DEG 5.08MM PCB
TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM
DESOLDER PUMP WITH TIP
CONN HEADER 20POS R/A TIN
CONN TERM BLK SEPARATOR ORANGE
TERM BLK 2POS TOP ENT 5.08MM PCB
PLUG COMPONENT NOMINAL CURRENT:
TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM
TERM BLK 3POS TOP ENT 5.08MM PCB
CONN HEADER R/A 20POS 5.08MM
CONN HEADER 20POS R/A 15GOLD
CONN HEADER 20POS R/A 30GOLD
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM
TERM BLOCK 5POS 45DEG 5.08MM PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
1753712Phoenix Contact |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|