Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | AGN200A12 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Panasonic |
| Μέρος της περιγραφής: | RELAY TELECOM DPDT 1A 12VDC |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | RoHS συμμορφώνεται |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $2.0955 |
| 10+ | $1.8758 |
| 30+ | $1.74 |
| 100+ | $1.4828 |
| 500+ | $1.4062 |
| 1000+ | $1.3729 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Στυλ λήξης | Gull Wing |
| εναλλαγή τάσης | 125VAC, 110VDC - Max |
| Σειρά | AGN |
| σφραγίδα Αξιολόγηση | - |
| Χρόνος αποδέσμευσης | 4 ms |
| Τύπος ρελέ | Telecom |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Λειτουργήστε Ώρα | 4 ms |
| Πρέπει να απελευθερώνεται τάση | 1.2 VDC |
| Πρέπει να λειτουργεί τάση | 9 VDC |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) | 1 A |
| Επικοινωνία Υλικό | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Φόρμα Επικοινωνίας | DPDT (2 Form C) |
| πηνίο τάσης | 12VDC |
| Coil Τύπος | Non Latching |
| πηνίο Αντίσταση | 1.03 kOhms |
| Μόνωση πηνίου | - |
| πηνίο Τρέχουσα | 11.7 mA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | AGN200 |




AGN200A12
panasonic
Το AGN200A12 είναι ένα σήμα relay από τη σειρά AGN της Panasonic. Είναι επιφανειακή τοποθέτηση, κλειστό, διπλής θέσης (2 Form C) relay με πηνίο 12VDC.
Διαμόρφωση επαφής DPDT (2 Form C)
Ρύθμιση επαφής 1A
Τάση πηνίου 12VDC
Συσκευασία επιφανειακής τοποθέτησης
Κλειστή κατασκευή
Μη-μηχανικό πηνίο
Αξιόπιστη απόδοση σε εφαρμογές μεταγωγής σημάτων
Συμπαγής σχεδίαση επιφανειακής τοποθέτησης για περιορισμένο χώρο σε πλακέτες
Κλειστή κατασκευή για χρήση σε ακραία περιβάλλοντα
Αποτελεσματική λειτουργία με πηνίο 12VDC
Συσκευασία σε σωλήνα
Τύπος ακίδων με γυαλιστερή άκρη (gull wing)
Διαστάσεις και διαμόρφωση ακίδων σύμφωνα με το φύλλο δεδομένων
Το AGN200A12 είναι ενεργό και διαθεσιμό προϊόν capacit
Τηλεπικοινωνιακός εξοπλισμός
Βιομηχανικά συστήματα ελέγχου
Όργανα δοκιμών και μέτρησης
Οικιακές συσκευές
Ο πιο έγκυρος οδηγός δεδομένων για το AGN200A12 είναι διαθέσιμος στην ιστοσελίδα μας. Συνιστάται στους πελάτες να τον κατεβάσουν για πλήρεις τεχνικές προδιαγραφές.
Συνιστάται στους πελάτες να λάβουν προσφορές για το AGN200A12 μέσω της ιστοσελίδας μας. Αποκτήστε προσφορά τώρα και επωφεληθείτε από τις καλύτερες τιμές και διαθεσιμότητα.
RELAY TELECOM DPDT 1A 9VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 24VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 1.5VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 4.5VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 12VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 3VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 1.5VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 1.5VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 24VDC
AGN2004HZ Panasonic
RELAY TELECOM DPDT 1A 3VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 6VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 9VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 3VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 4.5VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 9VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 24VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 6VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 6VDC
RELAY TELECOM DPDT 1A 12VDC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2024/04/11
2024/12/30
2025/08/13
2025/01/21
AGN200A12Panasonic Electric Works |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|