Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | PP10-5-12 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | TDK-Lambda, Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | DC DC CONVERTER 12V 8W |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Έξοδος 4 | - |
| Τάσης - Έξοδος 3 | - |
| Τάσης - Έξοδος 2 | - |
| Τάσης - Υλοποίηση 1 | 12V |
| Τάση - Εισόδου (Min) | 4.5V |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 7.2V |
| Τύπος | Isolated Module |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 1.85" L x 1.65" W x 0.31" H (47.0mm x 42.0mm x 8.0mm) |
| Σειρά | PP (10W) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ισχύς (Watts) | 8 W |
| Συσκευασία / υπόθεση | 4-DIP Module |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 71°C (With Derating) |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Χαρακτηριστικά | Remote On/Off, OVP, SCP |
| Αποδοτικότητα | - |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 700mA |
| εφαρμογές | ITE (Commercial) |
| PP10-5-12 Λεπτομέρειες PDF [English] | PP10-5-12 PDF - EN.pdf |




PP10-5-12
tdk-lambda
Το PP10-5-12 είναι ένα απομονωμένο module μετατροπέα DC-DC με μια έξοδο, ισχύος 8W, από τη σειρά PP της tdk-lambda. Διαθέτει λειτουργία απομακρυσμένου ενεργοποίησης/απενεργοποίησης, προστασία από υπερφόρτωση και προστασία από βραχυκύκλωμα.
• 1 έξοδος
• Ισχύς 8W
• Απομακρυσμένη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση
• Προστασία από υπερφόρτωση
• Προστασία από βραχυκύκλωμα
• Συμπαγές μέγεθος
• Υψηλή αποδοτικότητα
• Αξιόπιστη απόδοση
• Ευρύ φάσμα θερμοκρασιών λειτουργίας
• Module 4-DIP
• Μέγεθος: 47,0mm μήκος x 42,0mm πλάτος x 8,0mm ύψος
Αυτό το προϊόν αποτελεί παλιά έκδοση. Διαθέσιμα ισοδύναμα ή εναλλακτικά μοντέλα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας για περισσότερες πληροφορίες.
• Εξοπλισμός Πληροφορικής (ITE)
• Εμπορικές εφαρμογές
Ο πιο αξιόπιστος φυλλόδεικας για το PP10-5-12 είναι διαθέσιμος στην ιστοσελίδα μας. Συνίσταται η λήψη και μελέτη του.
Ζητήστε προσφορά για το PP10-5-12 στην ιστοσελίδα μας. Περιορισμένη χρονική προσφορά!
DC DC CONVERTER 15V 11W
DC DC CONVERTER 5V 10W
DC DC CONVERTER 15V 8.4W
IGBT ASSEMBLY HBRIDGE 600V 100A
IGBT Modules
IGBT ASSEMBLY 3-PHASE 600V 100A
DC DC CONVERTER 12V 11W
DC DC CONVERTER 5V 10W
LAMBDA New
DC DC CONVERTER 15V 11W
DC DC CONVERTER 5V 9W
DC DC CONVERTER 12V 11W
IGBT ASSEMBLY 3PHASE 1200V 100A
LAMBDA New
NEMICLAMBDA New
CIR BRKR MAG-HYDR PUSH-PULL
IGBT ASSY H-BRIDGE 1200V 100A
ABB New
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
PP10-5-12TDK-Lambda Americas Inc |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|