Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | PSAC30U-050-R-CNR2 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | PHIHONG USA |
| Μέρος της περιγραφής: | AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Βάρος | 0.353 lb (160.12 g) |
| Τάσης - Έξοδος | 5V |
| Τάση - Είσοδος | 90 ~ 264 VAC |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 4.07" L x 1.65" W x 1.13" H (103.4mm x 42.0mm x 28.7mm) |
| Σειρά | PSAC30U (30W) |
| περιοχή Χρησιμοποιούμενη | International |
| Ισχύς (Watts) | 20 W |
| Πόλωση | Negative Center |
| Πακέτο | Bulk |
| Υποδοχή εξόδου | Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 40°C |
| Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου | 300mW (Max) |
| Τύπος εισόδου | Cord (Sold Separately) |
| Υποδοχή εισόδου | IEC 320-C14 |
| Μορφή | Desktop (Class I) |
| Αποδοτικότητα | Level V |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 4A |
| καλώδιο Μήκος | 59" (1.50m) |
| Πρακτορείο έγκρισης | CE, cULus |
| εφαρμογές | ITE (Commercial) |




AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 27W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2024/04/11
2024/12/30
2025/08/13
2025/01/21
PSAC30U-050-R-CNR2Phihong USA |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|