Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | OSTTQ040100 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | On-Shore Technology, Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | TERM BLOCK 4POS 5MM PCB |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $2.7999 |
| 200+ | $1.1177 |
| 500+ | $1.0806 |
| 1000+ | $1.062 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Καταγγελία σύρμα | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Gauge Wire | 14-22 AWG |
| Τάση | 300 V |
| Ροπής - Βίδα | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| Σειρά | OSTTQ |
| βίδα Θέμα | M3 |
| Βίδα Υλικό - Επίστρωση | Steel - Zinc Plated |
| Θέσεις σε κάθε επίπεδο | 4 |
| Πίσσα | 0.197' (5.00mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C ~ 105°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός Επίπεδα | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού | Angled |
| Υλικό περιβλήματος | Thermoplastic |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Ρεύμα | 15 A |
| Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση | - |
| Χρώμα | Black |
| Σφιγκτήρα Υλικό - Επίστρωση | Steel, Stainless |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | OSTTQ04 |




TERM BLOCK 22POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 6POS 5MM PCB
TERM BLOCK 24POS 5MM PCB
TERM BLOCK 10POS 5MM PCB
TERM BLOCK 14POS 5MM PCB
TERM BLOCK 5POS 5MM PCB
TERM BLOCK 8POS 5MM PCB
TERM BLOCK 23POS 5MM PCB
TERM BLOCK 9POS 5MM PCB
TERM BLOCK 22POS 5MM PCB
TERM BLOCK 13POS 5MM PCB
TERM BLOCK 24POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 21POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 3POS 5MM PCB
TERM BLOCK 12POS 5MM PCB
TERM BLOCK 2POS 5MM PCB
TERM BLOCK 7POS 5MM PCB
TERM BLOCK 21POS 5MM PCB
TERM BLOCK 23POS 5.08MM PCB
TERM BLOCK 11POS 5MM PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
OSTTQ040100On Shore Technology Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|