Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | LM2577SX-12 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Texas Instruments |
| Μέρος της περιγραφής: | IC REG MULT CONFG 12V 3A TO263 |
| Φύλλα δεδομένων: | None |
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $2.1852 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) | 12V |
| Τάσης - εξόδου (Max) | - |
| Τάση - Εισόδου (Min) | 3.5V |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 40V |
| τοπολογία | Boost, Flyback, Forward Converter |
| σύγχρονη ανορθωτή | No |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DDPAK/TO-263-5 |
| Σειρά | SIMPLE SWITCHER® |
| Συσκευασία / υπόθεση | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Fixed |
| Διαμόρφωση εξόδου | Positive or Negative |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Λειτουργία | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Συχνότητα - Αλλαγή | 52kHz |
| Τρέχουσες - εξόδου | 3A (Switch) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | LM2577 |
| LM2577SX-12 Λεπτομέρειες PDF [English] | LM2577SX-12 PDF - EN.pdf |




LM2577SX-12
Η Y-IC αποτελεί έναν αξιόπιστο διανομέα προϊόντων της Texas Instruments και προσφέρει κορυφαία προϊόντα και υπηρεσίες στους πελάτες της.
Το LM2577SX-12 είναι ένας υψηλής αποδοτικότητας αυξομειωτής τάσης DC-DC με λειτουργίες step-up και step-down από την Texas Instruments. Σχεδιασμένο για να παρέχει ρυθμιζόμενη τάση εξόδου από μια ανεξέλεγκτη είσοδο.
Ρύθμιση θετικής ή αρνητικής εξόδου
Τopologies boost, flyback και forward
Σταθερή τάση εξόδου 12V
Ρεύμα εξόδου 3Α
Συχνότητα switching 52kHz
Θερμοκρασιακό εύρος λειτουργίας -40°C έως 125°C
Ενσωματωμένες συσκευασίες TO-263-6, D2PAK (5 πόλοι + πλάκα), TO-263BA
Υψηλή αποδοτικότητα
Συμπαγείς και πολυδιάστατες επιλογές συσκευασίας
Αξιόπιστη και ανθεκτική απόδοση
Κατάλληλο για ευρύ φάσμα εισόδων τάσης
Το LM2577SX-12 διατίθεται σε συσκευασία Tape & Reel (TR). Οι επιλογές συσκευασίας περιλαμβάνουν TO-263-6, D2PAK (5 πόλοι + πλάκα) και TO-263BA, με διάφορα θερμικά και ηλεκτρικά χαρακτηριστικά.
Το LM2577SX-12 αποτελεί πια προϊόν προς εξεύρεση και αντικατάσταση. Υπάρχουν ισοδύναμα ή εναλλακτικά μοντέλα διαθέσιμα. Συνιστάται στους πελάτες να επικοινωνούν με την ομάδα πωλήσεών μας μέσω της ιστοσελίδας για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις διαθέσιμες επιλογές.
Φορητά ηλεκτρονικά
Βιομηχανικός εξοπλισμός
Αυτοκινητιστικές εφαρμογές
Τηλεπικοινωνιακός εξοπλισμός
Ο πιο επίσημος οδηγός τεχνικών δεδομένων για το LM2577SX-12 διατίθεται στην ιστοσελίδα μας. Συστήνεται στους πελάτες να κατεβάσουν το datasheet για λεπτομερείς τεχνικές προδιαγραφές και απόδοση.
Οι πελάτες ενθαρρύνονται να ζητούν προσφορές μέσω της ιστοσελίδας μας. Λάβετε προσφορά τώρα, επωφεληθείτε από την περιορισμένη χρονική προσφορά και κλειδώστε τις καλύτερες τιμές για το LM2577SX-12.
NS TO-2205
IC REG MULT CONFG 12V 3A TO220-5
NS TO263
NSC TO220
IC REG MULT CONFG ADJ 3A TO263
IC REG MULTI CONFG ADJ 3A 16DIP
IC REG MULT CONFG 12V 3A TO220-5
IC REG MULTI CONFG 15V 3A 16DIP
IC REG MULT CONFG 12V 3A TO263
IC REG MULTI CONFG ADJ 3A 16DIP
IC REG MULT CONFG ADJ 3A TO263
IC REG MULT CONFG 15V 3A TO263
IC REG MULT CONFG ADJ 3A TO263
IC REG MULT CONFG 12V 3A TO263
IC REG MULT CONFG ADJ 3A TO263
6A, 62KHZ BIPOLAR, PSSO5
IC REG MULT CONFG 15V 3A TO263
PROTOTYPE
IC REG MULT CONFG 12V 3A TO263
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2024/04/11
2024/12/30
2025/08/13
2025/01/21
LM2577SX-12Texas Instruments |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|