Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 1N5951CG |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Microsemi |
| Μέρος της περιγραφής: | DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $6.7134 |
| 200+ | $2.5978 |
| 500+ | $2.5075 |
| 1000+ | $2.4616 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Zener (Nom) (Vz) | 120 V |
| Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 1.2 V @ 200 mA |
| Ανοχή | ±2% |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DO-204AL (DO-41) |
| Σειρά | - |
| Ισχύς - Max | 1.25 W |
| Συσκευασία / υπόθεση | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 175°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) | 380 Ohms |
| Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 1 µA @ 91.2 V |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 1N5951 |




DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO213AB
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.25W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 3W AXIAL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
VOLTAGE REGULATOR
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
1N5951CGMicrosemi Corporation |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|