Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | SMDB15CE3/TR13 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Micrel / Microchip Technology |
| Μέρος της περιγραφής: | TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $1.7052 |
| 200+ | $0.6605 |
| 500+ | $0.6375 |
| 1000+ | $0.626 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 15V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 24V |
| Τάση - Ανάλυση (Min) | 16.7V |
| Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SO |
| Σειρά | TVSarray™ |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No |
| Ισχύς - μέγιστη παλμός | 300W |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 5A (8/20µs) |
| Χωρητικότητα @ Συχνότητα | 70pF @ 1MHz |
| Αμφίδρομα κανάλια | 4 |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | SMDB15 |
| εφαρμογές | General Purpose |
| SMDB15CE3/TR13 Λεπτομέρειες PDF [English] | SMDB15CE3/TR13 PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 12V 19V 8SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
PROTEK SOP8
TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
SMDB15C/PDF ProtekDev
TVS DIODE 15V 24V 8SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15V 24V 8SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
SMDB15C-LF PROTEK
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
SMDB15CE3/TR13Microchip Technology |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|