Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | PIC32MX570F512H-V/MR |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Micrel / Microchip Technology |
| Μέρος της περιγραφής: | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $6.73 |
| 200+ | $2.6045 |
| 500+ | $2.5139 |
| 1000+ | $2.4687 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) | 2.3V ~ 3.6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-QFN (9x9) |
| Ταχύτητα | 40MHz |
| Σειρά | Automotive, AEC-Q100, PIC® 32MX |
| RAM Μέγεθος | 64K x 8 |
| Τύπος μνήμης προγράμματος | FLASH |
| Μέγεθος μνήμης προγράμματος | 512KB (512K x 8) |
| Περιφερειακά | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tube |
| Oscillator Τύπος | Internal |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Αριθμός εισόδων / εξόδων | 49 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| EEPROM Μέγεθος | - |
| Μετατροπείς δεδομένων | A/D 28x10b |
| πυρήνα Μέγεθος | 32-Bit Single-Core |
| core επεξεργαστή | MIPS32® M4K™ |
| συνδεσιμότητα | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | PIC32MX570 |
| PIC32MX570F512H-V/MR Λεπτομέρειες PDF [English] | PIC32MX570F512H-V/MR PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/01/23
2025/08/11
2025/01/26
2025/01/24
PIC32MX570F512H-V/MRMicrochip Technology |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|