Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | PIC16F727-I/P |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Micrel / Microchip Technology |
| Μέρος της περιγραφής: | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $2.7011 |
| 200+ | $1.0454 |
| 500+ | $1.0091 |
| 1000+ | $0.9903 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 40-PDIP |
| Ταχύτητα | 20MHz |
| Σειρά | PIC® XLP™ 16F |
| RAM Μέγεθος | 368 x 8 |
| Τύπος μνήμης προγράμματος | FLASH |
| Μέγεθος μνήμης προγράμματος | 14KB (8K x 14) |
| Περιφερειακά | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Συσκευασία / υπόθεση | 40-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Πακέτο | Tube |
| Oscillator Τύπος | Internal |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός εισόδων / εξόδων | 36 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| EEPROM Μέγεθος | - |
| Μετατροπείς δεδομένων | A/D 14x8b |
| πυρήνα Μέγεθος | 8-Bit |
| core επεξεργαστή | PIC |
| συνδεσιμότητα | I²C, SPI, UART/USART |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | PIC16F727 |
| PIC16F727-I/P Λεπτομέρειες PDF [English] | PIC16F727-I/P PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40UQFN
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SSOP
MICROCHIP 2016+RoHS
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40UQFN
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40UQFN
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28QFN
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2024/04/11
2024/12/30
2025/08/13
2025/01/21
PIC16F727-I/PMicrochip Technology |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|