Microchip Technology PIC16C642T-20E/SO
Αριθμός εξαρτήματος: PIC16C642T-20E/SO
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Μέρος της περιγραφής: IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
Φύλλα δεδομένων:
1.PIC16C642T-20E/.pdf ···
Κατάσταση RoHs:
Ship From: Hong Kong
Αποκτήστε τις χαμηλότερες τιμές με έρευνα
    Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4V ~ 6V
    Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC
    Ταχύτητα 20MHz
    Σειρά PIC® 16C
    RAM Μέγεθος 176 x 8
    Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
    Μέγεθος μνήμης προγράμματος 7KB (4K x 14)
    Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, POR, WDT
    Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Oscillator Τύπος External
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)