Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | PIC16C642T-20E/SO |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Micrel / Microchip Technology |
| Μέρος της περιγραφής: | IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) | 4V ~ 6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-SOIC |
| Ταχύτητα | 20MHz |
| Σειρά | PIC® 16C |
| RAM Μέγεθος | 176 x 8 |
| Τύπος μνήμης προγράμματος | OTP |
| Μέγεθος μνήμης προγράμματος | 7KB (4K x 14) |
| Περιφερειακά | Brown-out Detect/Reset, LED, POR, WDT |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Oscillator Τύπος | External |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Αριθμός εισόδων / εξόδων | 22 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| EEPROM Μέγεθος | - |
| Μετατροπείς δεδομένων | - |
| πυρήνα Μέγεθος | 8-Bit |
| core επεξεργαστή | PIC |
| συνδεσιμότητα | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | PIC16C642 |
| PIC16C642T-20E/SO Λεπτομέρειες PDF [English] | PIC16C642T-20E/SO PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44TQFP
MICROCHIP DIP40
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 7KB EPROM/UV 28CDIP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SPDIP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44MQFP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44TQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2024/10/30
2025/05/30
2025/01/9
2025/01/22
PIC16C642T-20E/SOMicrochip Technology |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|