Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 2EZ75D5 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Micrel / Microchip Technology |
| Μέρος της περιγραφής: | DIODE ZENER 75V 2W DO204AL |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 10+ | $0.0204 |
| 100+ | $0.0199 |
| 300+ | $0.0195 |
| 1000+ | $0.0192 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Zener (Nom) (Vz) | 75 V |
| Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 1.2 V @ 200 mA |
| Ανοχή | ±5% |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DO-204AL (DO-41) |
| Σειρά | - |
| Ισχύς - Max | 2 W |
| Συσκευασία / υπόθεση | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 150°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) | 90 Ohms |
| Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 500 nA @ 56 V |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 2EZ75 |
| 2EZ75D5 Λεπτομέρειες PDF [English] | 2EZ75D5 PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 8.2V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
2EZ8.2D PHY
Interface
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/01/23
2025/08/11
2025/01/26
2025/01/24
2EZ75D5Microchip Technology |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|