Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | LTC2978CUP#PBF |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | LINEAR |
| Μέρος της περιγραφής: | IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.3V, 4.5 V ~ 15 V |
| Τάση - Είσοδος | - |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-QFN (9x9) |
| Σειρά | - |
| Κατάσταση εξαρτήματος | Obsolete |
| Συσκευασία | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 10mA |
| εφαρμογές | Power Supply Controller/Monitor |
| LTC2978CUP#PBF Λεπτομέρειες PDF [English] | LTC2978CUP#PBF PDF - EN.pdf |




LTC2978CUP#PBF
Analog Devices Inc.
Το LTC2978CUP#PBF είναι ένα ολοκληρωμένο κύκλωμα διαχείρισης ισχύος (PMIC) που λειτουργεί ως ελεγκτής και παρακολουθητής τροφοδοσίας από την Analog Devices.
Ελεγκτής και παρακολουθητής τροφοδοσίας
Υποστηρίζει τάσεις τροφοδοσίας 3.3V, 4.5V έως 15V
Ρεύμα τροφοδοσίας 10 mA
Εύρος λειτουργικής θερμοκρασίας από 0°C έως 70°C
Επιφανειακή συσκευή με πακέτο 64-WFQFN με εκτεθειμένο πατούρο
Ολοκληρωμένες δυνατότητες ελέγχου και παρακολούθησης τροφοδοσίας
Ευρύ εύρος εισόδων τάσης
Χαμηλό ρεύμα τροφοδοσίας
Λειτουργεί σε βιομηχανικό εύρος θερμοκρασιών
Πακέτο 64-WFQFN με εκτεθειμένο πατούρο
Επιφανειακή τοποθέτηση
Μέγεθος πακέτου 9x9 mm
Το LTC2978CUP#PBF είναι παρωχημένο προϊόν
Μπορεί να υπάρχουν ισοδύναμα ή εναλλακτικά μοντέλα διαθέσιμα, παρακαλούμε επικοινωνήστε με την κρατική ομάδα πωλήσεών μας μέσω της ιστοσελίδας για περισσότερες πληροφορίες
Εφαρμογές ελεγκτών και παρακολουθητών τροφοδοσίας
Το πιο επίσημο φύλλο δεδομένων για το LTC2978CUP#PBF είναι διαθέσιμο στην ιστοσελίδα μας. Συνιστάται στους πελάτες να το κατεβάσουν.
Συστήνουμε στους πελάτες να ζητήσουν προσφορές για το LTC2978CUP#PBF στην ιστοσελίδα μας. Λάβετε μια προσφορά ή μάθετε περισσότερα για αυτή τη beperkt προσφορά.
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LTC2978AUP LTC
IC PWR SUPPLY MGR
IC PWR SUPPLY MGR
LINEAR QFN64
IC PWR SUPPLY MGR
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LT QFN
LTC2978CUP/011P-1PBF LINEAR
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LINEAR QFN64
LINEAR QFN64
LTC2978CUP/LTC2978IUP LT
IC PWR SUPPLY MGR
LTC2978CUP#008T-3PBF LT
LT QFN64
IC PWR SUPPLY MONITOR OCT 64QFN
IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN
LINEAR QFN64
IC PWR SUPPLY MONITOR OCT 64QFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
LTC2978CUP#PBFLINEAR |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|