Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | PFG.2B.314.CLLM31Z |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | LEMO |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αξιολόγηση τάσης | - |
| Λήξη | Solder Cup |
| θωράκιση | Shielded |
| Shell Μέγεθος, MIL | - |
| Shell Μέγεθος - Εισαγωγή | 314 |
| Shell Material | Brass |
| Shell Finish | Chrome |
| Σειρά | 2B |
| Κύριο υλικό | Metal |
| Πακέτο | Bulk |
| Προσανατολισμός | G |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 250°C |
| Αριθμός θέσεων | 14 |
| τοποθέτηση Τύπος | Free Hanging (In-Line); Panel Mount |
| τοποθέτηση Χαρακτηριστικό | Front and Rear Side Nut |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Εισαγάγετε υλικό | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Προστασία Ingress | IP50 - Dust Protected |
| Χαρακτηριστικά | Backshell |
| στερέωσης Τύπος | Push-Pull |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | 6.5A |
| Επικοινωνία Υλικό | Bronze |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating | 59.0µin (1.50µm) |
| Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα | Gold |
| Τύπος υποδοχής | Receptacle, Female Sockets |
| Χρώμα | Silver |
| καλώδιο Εγκαίνια | 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | PFG |
| Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση | Brass, Chrome |
| εφαρμογές | - |




LBR KeyG 14C BLK CHR 6.2mm D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
LBR KeyG 14C CHR 3.1mm M BROWN
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
LBR KEYG 16C CHR 5.2MM D
LBR KeyG 14C CHR 8.2mm D
LBR KeyG 12C CHR 9.2mm D
LBR KeyG 16C CHR 6.2mm D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
LBR KEYG 12C CHR 6.2MM D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
LBR KeyG 14C CHR 6.2mm D
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
PFG.2B.314.CLLM31ZLEMO |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|