ESR10EZPF1272 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Rohm Semiconductor ESR10EZPF1272
Αριθμός εξαρτήματος: ESR10EZPF1272
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Technology
Μέρος της περιγραφής: RES SMD 12.7K OHM 1% 0.4W 0805
Φύλλα δεδομένων:
1.ESR10EZPF1272.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
ESR Series Datasheet.pdf
Κατάσταση RoHs:
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Ανοχή ±1%
    Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
    Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Σειρά ESR
    Λειτουργία του πίνακα 12.7 kOhms
    Ακροαματικότητα AEC-Q200
    Ισχύς (Watts) 0.4W, 2/5W
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
    Αριθμός Απολύσεις 2
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)