1812Y2000680KFR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Knowles Syfer 1812Y2000680KFR
Αριθμός εξαρτήματος: 1812Y2000680KFR
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Μέρος της περιγραφής: CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 1812
Φύλλα δεδομένων:
1.1812Y2000680KFR.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
MLCC High Reliability Datasheet.pdf
Περιβαλλοντικές πληροφορίες
Environmental Status Syfer.pdf
Κατάσταση RoHs:
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Τάση - Ονομαστική 200V
    Ανοχή ±10%
    Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm)
    Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
    Σειρά FlexiCap™
    Ακροαματικότητα -
    Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
    μόλυβδος Style -
    μόλυβδος Απόσταση -
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
    Χαρακτηριστικά Soft Termination
    Ποσοστό αποτυχίας -
    χωρητικότητα 68 pF