Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 1812Y1K20120FCT |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Knowles Syfer |
| Μέρος της περιγραφής: | CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.7161 |
| 200+ | $0.2768 |
| 500+ | $0.2681 |
| 1000+ | $0.2636 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Ονομαστική | 1200V (1.2kV) |
| Ανοχή | ±1% |
| Πάχος (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | C0G, NP0 |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| Σειρά | FlexiCap™ |
| Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 1812 (4532 Metric) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount, MLCC |
| μόλυβδος Style | - |
| μόλυβδος Απόσταση | - |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - |
| Χαρακτηριστικά | Soft Termination |
| Ποσοστό αποτυχίας | - |
| χωρητικότητα | 12 pF |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 1812Y |
| εφαρμογές | Boardflex Sensitive |
| 1812Y1K20120FCT Λεπτομέρειες PDF [English] | 1812Y1K20120FCT PDF - EN.pdf |




CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1812
CAP CER 10000PF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 10000PF 1.2KV X7R 1812
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
1812Y1K20120FCTKnowles Syfer |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|