1812J1000822KAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Knowles Syfer 1812J1000822KAT
Αριθμός εξαρτήματος: 1812J1000822KAT
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Μέρος της περιγραφής: CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
Φύλλα δεδομένων:
1.1812J1000822KAT.pdf ···
Περιβαλλοντικές πληροφορίες
Environmental Status Syfer.pdf
Κατάσταση RoHs:
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Τάση - Ονομαστική 100V
    Ανοχή ±10%
    Πάχος (Max) 0.098' (2.50mm)
    Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm)
    Σειρά -
    Ακροαματικότητα AEC-Q200
    Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
    μόλυβδος Style -
    μόλυβδος Απόσταση -
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
    Χαρακτηριστικά -
    Ποσοστό αποτυχίας -
    χωρητικότητα 8200 pF