Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 1808J5000222GCT |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Knowles Syfer |
| Μέρος της περιγραφής: | CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1808 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.2614 |
| 200+ | $0.1012 |
| 500+ | $0.0976 |
| 1500+ | $0.0959 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Ονομαστική | 500V |
| Ανοχή | ±2% |
| Πάχος (Max) | 0.079' (2.00mm) |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | C0G, NP0 (1B) |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.177' L x 0.079' W (4.50mm x 2.00mm) |
| Σειρά | - |
| Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 1808 (4520 Metric) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount, MLCC |
| μόλυβδος Style | - |
| μόλυβδος Απόσταση | - |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Ποσοστό αποτυχίας | - |
| χωρητικότητα | 2200 pF |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 1808J |
| εφαρμογές | General Purpose |
| 1808J5000222GCT Λεπτομέρειες PDF [English] | 1808J5000222GCT PDF - EN.pdf |




CAP CER 220PF 500V X7R 1808
CAP CER 220PF 500V X7R 1808
CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1808
CAP CER 220PF 500V X7R 1808
CAP CER 2200PF 500V X7R 1808
CAP CER 220PF 500V X7R 1808
CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1808
CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1808
CAP CER 2200PF 500V X7R 1808
CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1808
CAP CER 220PF 500V X7R 1808
CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1808
CAP CER 2200PF 500V X7R 1808
CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1808
CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1808
CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1808
CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1808
CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1808
CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1808
CAP CER 2200PF 500V X7R 1808
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
1808J5000222GCTKnowles Syfer |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|