Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 1206Y2000821MET |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Knowles Syfer |
| Μέρος της περιγραφής: | CAP CER 820PF 200V X7R 1206 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.2309 |
| 200+ | $0.0894 |
| 500+ | $0.0863 |
| 1000+ | $0.0847 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Ονομαστική | 200V |
| Ανοχή | ±20% |
| Πάχος (Max) | 0.063" (1.60mm) |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | X7R |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Σειρά | FlexiCap™ |
| Ακροαματικότητα | AEC-Q200 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 1206 (3216 Metric) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount, MLCC |
| μόλυβδος Style | - |
| μόλυβδος Απόσταση | - |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - |
| Χαρακτηριστικά | Soft Termination |
| Ποσοστό αποτυχίας | - |
| χωρητικότητα | 820 pF |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 1206Y |
| εφαρμογές | Automotive, Boardflex Sensitive |
| 1206Y2000821MET Λεπτομέρειες PDF [English] | 1206Y2000821MET PDF - EN.pdf |




CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
1206Y2000821METKnowles Syfer |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|