1206Y0630151FAR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Knowles Syfer 1206Y0630151FAR
Αριθμός εξαρτήματος: 1206Y0630151FAR
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Μέρος της περιγραφής: CAP CER 150PF 63V C0G/NP0 1206
Φύλλα δεδομένων:
1.1206Y0630151FAR.pdf ···
Περιβαλλοντικές πληροφορίες
Environmental Status Syfer.pdf
Κατάσταση RoHs:
Ship From: Hong Kong
Αποκτήστε τις χαμηλότερες τιμές με έρευνα
    Τάση - Ονομαστική 63V
    Ανοχή ±1%
    Πάχος (Max) 0.063' (1.60mm)
    Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm)
    Σειρά FlexiCap™
    Ακροαματικότητα AEC-Q200
    Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
    μόλυβδος Style -
    μόλυβδος Απόσταση -
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
    Χαρακτηριστικά Soft Termination
    Ποσοστό αποτυχίας -
    χωρητικότητα 150 pF