1206J1K20820JCT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Knowles Syfer 1206J1K20820JCT
Αριθμός εξαρτήματος: 1206J1K20820JCT
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Μέρος της περιγραφής: CAP CER 82PF 1.2KV C0G/NP0 1206
Φύλλα δεδομένων:
1.1206J1K20820JCT.pdf ···
Φύλλο δεδομένων HTML
MLCC Capacitor Datasheet.pdf
Περιβαλλοντικές πληροφορίες
Environmental Status Syfer.pdf
Κατάσταση RoHs:
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Τάση - Ονομαστική 1200V (1.2kV)
    Ανοχή ±5%
    Πάχος (Max) 0.063' (1.60mm)
    Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm)
    Σειρά -
    Ακροαματικότητα -
    Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
    μόλυβδος Style -
    μόλυβδος Απόσταση -
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
    Χαρακτηριστικά -
    Ποσοστό αποτυχίας -
    χωρητικότητα 82 pF