Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 0805Y1001P80DCT |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Knowles Syfer |
| Μέρος της περιγραφής: | CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.4239 |
| 200+ | $0.1692 |
| 500+ | $0.1635 |
| 1000+ | $0.1607 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Ονομαστική | 100V |
| Ανοχή | ±0.5pF |
| Πάχος (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | C0G, NP0 (1B) |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Σειρά | FlexiCap™ |
| Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 0805 (2012 Metric) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount, MLCC |
| μόλυβδος Απόσταση | - |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - |
| Χαρακτηριστικά | Soft Termination |
| Ποσοστό αποτυχίας | - |
| χωρητικότητα | 1.8 pF |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 0805Y |
| εφαρμογές | Boardflex Sensitive |
| 0805Y1001P80DCT Λεπτομέρειες PDF [English] | 0805Y1001P80DCT PDF - EN.pdf |




CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.9PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.9PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.9PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.9PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 2PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 2PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα



2023/12/20
2025/04/17
2025/02/11
2024/08/29
0805Y1001P80DCTKnowles Syfer |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|