Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | L0603CR15JRMST |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | KEMET |
| Μέρος της περιγραφής: | FIXED IND 150NH 300MA 1.2OHM SMD |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.1316 |
| 200+ | $0.0525 |
| 500+ | $0.0508 |
| 1000+ | $0.0499 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τύπος | Multilayer |
| Ανοχή | ±5% |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 0603 (1608 Metric) |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.063' L x 0.032' W (1.60mm x 0.81mm) |
| θωράκιση | Unshielded |
| Σειρά | L-RMS |
| Ακροαματικότητα | - |
| Q @ Συχν | 13 @ 100MHz |
| Συσκευασία / υπόθεση | 0603 (1608 Metric) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Υλικό - Πυρήνας | Ceramic |
| Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή | 100 MHz |
| Επαγωγή | 150 nH |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.028' (0.71mm) |
| Συχνότητα - Αυτο Resonant | 800MHz |
| Αντίσταση DC (DCR) | 1.2Ohm Max |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | 300 mA |
| Τρέχουσα - Κορεσμός (ISAT) | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | L0603C |




FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
L0603C8R2MPWST
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED IND 100NH 300MA 1 OHM SMD
FIXED IND 120NH 300MA 1.2OHM SMD
FIXED IND 180NH 300MA 1.3OHM SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
FIXED INDUCTOR 0603 SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
L0603CR15JRMSTKEMET |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|