C1206C470F5GACTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
KEMET C1206C470F5GACTU
Αριθμός εξαρτήματος: C1206C470F5GACTU
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Μέρος της περιγραφής: CAP CER 47PF 50V NP0 1206
Φύλλα δεδομένων:
1.C1206C470F5GACT.pdf ···
Φύλλο δεδομένων HTML
Cylindrical Battery Holders.pdf
Κατάσταση RoHs: Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Τάση - Ονομαστική 50V
    Ανοχή ±1%
    Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm)
    Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
    Standard Πακέτο 4,000
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Σειρά C
    Ακροαματικότητα -
    Κατάσταση εξαρτήματος Active
    Συσκευασία Tape & Reel (TR)
    Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
    Αλλα ονόματα C1206C470F5GAC
    C1206C470F5GAC7800
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
    Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
    Κατασκευαστής Standard Lead Time 48 Weeks
    μόλυβδος Style -
    μόλυβδος Απόσταση -
    Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
    Χαρακτηριστικά Low ESL
    Ποσοστό αποτυχίας -
    Λεπτομερής περιγραφή 47pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
    χωρητικότητα 47pF