Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | C1206C470F5GACTU |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | KEMET |
| Μέρος της περιγραφής: | CAP CER 47PF 50V NP0 1206 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.3939 |
| 200+ | $0.1525 |
| 500+ | $0.1471 |
| 1000+ | $0.1445 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Ονομαστική | 50V |
| Ανοχή | ±1% |
| Πάχος (Max) | 0.035" (0.88mm) |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | C0G, NP0 |
| Standard Πακέτο | 4,000 |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Σειρά | C |
| Ακροαματικότητα | - |
| Κατάσταση εξαρτήματος | Active |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 1206 (3216 Metric) |
| Αλλα ονόματα | C1206C470F5GAC C1206C470F5GAC7800 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount, MLCC |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 48 Weeks |
| μόλυβδος Style | - |
| μόλυβδος Απόσταση | - |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - |
| Χαρακτηριστικά | Low ESL |
| Ποσοστό αποτυχίας | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 47pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| χωρητικότητα | 47pF |
| εφαρμογές | General Purpose |
| C1206C470F5GACTU Λεπτομέρειες PDF [English] | C1206C470F5GACTU PDF - EN.pdf |




CAP CER 47PF 500V C0G 1206
CAP CER 1206 47PF 100V ULTRA STA
CAP CER 1206 47PF 25V ULTRA STAB
CAP CER 47PF 100V NP0 1206
CAP CER 47PF 100V NP0 1206
CAP CER 1206
CAP CER 1206 47PF 50V ULTRA STAB
CAP CER 47PF 25V X8R 1206
CAP CER 47PF 200V NP0 1206
CAP CER 47PF 100V NP0 1206
CAP CER 47PF 200V NP0 1206
CAP CER 47PF 50V NP0 1206
CAP CER 47PF 500V C0G 1206
CAP CER 47PF 10V X8R 1206
CAP CER 47PF 100V X8R 1206
CAP CER 1206 47PF 16V ULTRA STAB
CAP CER 47PF 50V X8R 1206
CAP CER 47PF 100V X8R 1206
CAP CER 47PF 16V X8R 1206
CAP CER 1206 47PF 10V ULTRA STAB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
C1206C470F5GACTUKEMET |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|