C0805C561KDRACTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
KEMET C0805C561KDRACTU
Αριθμός εξαρτήματος: C0805C561KDRACTU
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Μέρος της περιγραφής: CAP CER 560PF 1KV X7R 0805
Φύλλα δεδομένων:
1.C0805C561KDRACT.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
High Voltage X7R Dielectric.pdf
Κατάσταση RoHs: Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
    Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
    Ανοχή ±10%
    Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm)
    Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
    Standard Πακέτο 2,500
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    Σειρά C
    Ακροαματικότητα -
    Κατάσταση εξαρτήματος Active
    Συσκευασία Tape & Reel (TR)
    Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
    Αλλα ονόματα 399-7162-2
    C0805C561KDRAC
    C0805C561KDRAC7800
    C0805C561KDRACTU-ND
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
    Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
    Κατασκευαστής Standard Lead Time 49 Weeks
    μόλυβδος Style -
    μόλυβδος Απόσταση -
    Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
    Χαρακτηριστικά High Voltage
    Ποσοστό αποτυχίας -
    Λεπτομερής περιγραφή 560pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
    χωρητικότητα 560pF