C0402C360F4HACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
KEMET C0402C360F4HACAUTO
Αριθμός εξαρτήματος: C0402C360F4HACAUTO
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Μέρος της περιγραφής: CAP CER 0402 36PF 16V ULTRA STAB
Φύλλα δεδομένων:
1.C0402C360F4HACA.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
Ultra Stable, X8R Dielectric.pdf
Φύλλο δεδομένων HTML
Κατάσταση RoHs:
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Τάση - Ονομαστική 16V
    Ανοχή ±1%
    Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm)
    Συντελεστής θερμοκρασίας X8R
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
    Σειρά SMD Auto X8R HT150C
    Ακροαματικότητα AEC-Q200
    Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
    μόλυβδος Απόσταση -
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
    Χαρακτηριστικά Low ESL, High Temperature
    Ποσοστό αποτυχίας -
    χωρητικότητα 36 pF