Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | C0402C360F4HACAUTO |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | KEMET |
| Μέρος της περιγραφής: | CAP CER 0402 36PF 16V ULTRA STAB |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.0685 |
| 200+ | $0.0273 |
| 500+ | $0.0265 |
| 1000+ | $0.026 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Ονομαστική | 16V |
| Ανοχή | ±1% |
| Πάχος (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | X8R |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Σειρά | SMD Auto X8R HT150C |
| Ακροαματικότητα | AEC-Q200 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 0402 (1005 Metric) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 150°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount, MLCC |
| μόλυβδος Απόσταση | - |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - |
| Χαρακτηριστικά | Low ESL, High Temperature |
| Ποσοστό αποτυχίας | - |
| χωρητικότητα | 36 pF |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | C0402C |
| εφαρμογές | Automotive |
| C0402C360F4HACAUTO Λεπτομέρειες PDF [English] | C0402C360F4HACAUTO PDF - EN.pdf |




CAP CER 36PF 25V X8R 0402
CAP CER 0402 36PF 50V ULTRA STAB
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0402
CAP CER 3.3PF 25V NP0 0402
CAP CER 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 0402 36PF 25V ULTRA STAB
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 10V X8R 0402
CAP CER 36PF 50V X8R 0402
CAP CER 0402 36PF 10V ULTRA STAB
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 36PF 16V X8R 0402
CAP CER 36PF 50V NP0 0402
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 36PF 25V NP0 0402
CAP CER 0402
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
C0402C360F4HACAUTOKEMET |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|