Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | X9420WS16T1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Renesas Electronics Corporation |
| Μέρος της περιγραφής: | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | ±5V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | ±300ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SOIC |
| Σειρά | XDCP™ |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 40 |
| Αντίσταση (Ohms) | 10k |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός βρύων | 64 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος μνήμης | Non-Volatile |
| διασύνδεση | SPI |
| Χαρακτηριστικά | Selectable Address |
| Διαμόρφωση | Potentiometer |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | X9420 |
| X9420WS16T1 Λεπτομέρειες PDF [English] | X9420WS16T1 PDF - EN.pdf |




X9420WSF XICOR
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
X9420WSG INTERSIL
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
X9420WSZG INTERSI
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/01/23
2025/08/11
2025/01/26
2025/01/24
X9420WS16T1Renesas Electronics America Inc |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|