Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | XLP73V010.000000X |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Renesas Electronics Corporation |
| Μέρος της περιγραφής: | XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.3V |
| Τύπος | VCXO |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.295' L x 0.205' W (7.50mm x 5.20mm) |
| Σειρά | XPRESSO™ FVXO-PC73 |
| Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-SMD, No Lead |
| Πακέτο | Strip |
| Παραγωγή | LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 70°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.055' (1.40mm) |
| Λειτουργία | Enable/Disable |
| Σταθερότητα συχνότητας | - |
| Συχνότητα | 10 MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) | 120mA |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) | - |
| Βασικό συντονιστή | Crystal |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | XLP73V |
| Απόλυτη εμβέλεια (APR) | ±50ppm |




XTAL OSC VCXO 18.4320MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 999.9000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 24.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 986.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 1.0000GHZ LVPECL SMD
XTAL OSC XO 1.3500GHZ LVPECL SMD
XTAL OSC XO 1.0930GHZ LVPECL SMD
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 1.1630MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 921.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 21.5300MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 19.4400MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 12.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 26.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 19.4400MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 915.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 1.1630MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 914.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 16.0000MHZ LVPECL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/01/23
2025/08/11
2025/01/26
2025/01/24
XLP73V010.000000XRenesas Electronics America Inc |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|