Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | QS3126Q |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | IDT (Renesas Electronics Corporation) |
| Μέρος της περιγραφής: | QUADRUPLE BUS SWITCH |
| Φύλλα δεδομένων: | None |
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.1444 |
| 200+ | $0.056 |
| 500+ | $0.054 |
| 1000+ | $0.053 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας Πηγή | Single Supply |
| Τάσης - Προμήθεια | 4.75V ~ 5.25V |
| Τύπος | Bus Switch |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-QSOP |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Bulk |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| ανεξάρτητα κυκλώματα | 4 |
| Τρέχουσες - Έξοδος High, Low | - |
| Κύκλωμα | 1 x 1:1 |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | QS3126 |
| QS3126Q Λεπτομέρειες PDF [English] | QS3126Q PDF - EN.pdf |




QS3126Q
H Y-IC αποτελεί αξιόπιστο διανομέα προϊόντων της μάρκας IDT. Παρέχουμε στους πελάτες τα καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες.
Το QS3126Q είναι ένας εξειδικευμένος ελεγκτής hot-swap ολοκληρωμένο κύκλωμα (IC) σχεδιασμένο για εφαρμογές υψηλής απόδοσης.
Υποστηρίζει λειτουργία hot-swap
Παρέχει προστασία από υπερρέουσα και υπέρταση
Περιλαμβάνει ρυθμιζόμενο όριο ρεύματος και ελέγχους ταχύτητας αύξησης
Προσφέρει λειτουργίες θερμικής απενεργοποίησης και επανεκκίνησης
Διασφαλίζει αξιόπιστη και ασφαλή διαχείριση ενέργειας σε κρίσιμα συστήματα
Απλοποιεί τον σχεδιασμό συστημάτων και μειώνει τον χρόνο ανάπτυξης
Βελτιώνει την διαθεσιμότητα συστήματος και προστατεύει ευαίσθητα εξαρτήματα
Συσκευασία SSOP-16
Μικρό μορφότυπο
κατάλληλο για σχεδιάσεις πινάκων κυκλωμάτων υψηλής πυκνότητας
Βελτιστοποιημένα θερμικά και ηλεκτρικά χαρακτηριστικά για αξιόπιστη λειτουργία
Το προϊόν βρίσκεται σε ενεργή παραγωγή
Υπάρχουν διαθέσιμα ισοδύναμα ή εναλλακτικά μοντέλα:
- QS3126QA
- QS3126QP
Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας μέσω της ιστοσελίδας Y-IC
Servers και συστήματα αποθήκευσης
Εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών
Βιομηχανικός αυτοματισμός και συστήματα ελέγχου
Ιατρικός εξοπλισμός
Εφαρμογές αμυντικής και διαστημικής τεχνολογίας
Επισκεφθείτε την ιστοσελίδα της Y-IC για να κατεβάσετε το πιο επίσημο φύλλο δεδομένων του QS3126Q.
Συστήνεται στους πελάτες να λάβουν προσφορές από την ιστοσελίδα της Y-IC. Λάβετε προσφορά, μάθετε περισσότερα ή επωφεληθείτε από την προσφορά περιορισμένης διάρκειας.
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QUADRUPLE BUS SWITCH
QUADRUPLE BUS SWITCH
QS3126 0
IDT TSSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP
QS3125 - QUICKSWITCH HIGH-SPEED
IDT SOP14
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QS3125S1 IDT
QUALITY SOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QUADRUPLE BUS SWITCH
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
IDT SSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
QUADRUPLE BUS SWITCH
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
QS3126QIDT, Integrated Device Technology Inc |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|