Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | P1803AALRP |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Hamlin / Littelfuse |
| Μέρος της περιγραφής: | THYRISTOR 150V 150A TO220-3 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.5534 |
| 200+ | $0.2142 |
| 700+ | $0.2067 |
| 1400+ | $0.2036 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - On μέλος | 8 V |
| Τάσης - μέλος Off | 150V |
| Τάσης - ράμπας | 210V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | TO-220 Modified |
| Σειρά | SIDACtor® |
| Συσκευασία / υπόθεση | 3-SIP |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός Στοιχείων | 3 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) | 150 A |
| Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 45 A |
| Τρέχουσες - Hold (Ιη) | 150 mA |
| χωρητικότητα | 30pF, 40pF |
| P1803AALRP Λεπτομέρειες PDF [English] | P1803AALRP PDF - EN.pdf |




THYRISTOR 150V 250A TO220-3
THYRISTOR 150V 150A TO220-3
P1803AA MCL Littelfuse
THYRISTOR 170V 250A 12SIP
THYRISTOR 170V 150A 12SIP
THYRISTOR 150V 150A TO220-3
THYRISTOR 150V 250A TO220-3
P1803AC MCL Littelfuse
P1803AB MCL Littelfuse
THYRISTOR 150V 150A TO220-3
THYRISTOR 150V 250A TO220-3
THYRISTOR 170V 250A DO214AA
THYRISTOR 150V 250A TO220-3
HOLE PLUG
THYRISTOR 150V 400A TO220-3
THYRISTOR 150V 250A TO220-3
THYRISTOR 170V 150A DO214AA
THYRISTOR 150V 250A TO220-3
THYRISTOR 170V 400A 12SIP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
P1803AALRPLittelfuse Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|